Remonty i wykończenia

Potrzebujesz remontu?

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami od razu. Wiemy, jak bardzo remont może utrudnić codzienne funkcjonowanie, dlatego gwarantujemy, że cały proces przebiegnie szybko i najmniej uciążliwie jak tylko to jest możliwe.

Jakiego rodzaju usługi świadczymy w zakresie remontów i wykończeń?

adaptacja poddaszy - jeśli masz deficyt miejsca w swoim domu, pomyśl czy czasem miejsce Twoje poddasze się nie marnuje. Adaptacja poddasza może dać wiele miejsca na przechowywanie, a czasem nawet dodatkowe miejsce mieszkalne,

malowanie - nie bierz się za to samemu, jeśli nie masz pewności, że zrobisz to dobrze. Najważniejszym przy malowaniu jest porządne przygotowanie podłoża, oraz użycie najwyższej jakości wałków i pędzli,

gładzie gipsowe - po naszej wizycie Twoje ściany będą nie do poznania. Używamy gładzi gipsowych najwyżej jakości, dzięki którym nie znajdziesz na swoich ścianach niedoskonałości i zarysowań.

sufity podwieszane - ta metoda daje łatwość w osiągnięciu idealnej płaszczyzny, nawet na bardzo dużych powierzchniach, oraz niezliczonych kombinacji przy tworzeniu wielopoziomowych sufitów.

montaż i zabudowa g-k - płyty gipsowo-kartonowe pozwalają obudować praktycznie wszystko i tworzą idealną bazę pod wykończenie.

montaż ścianek działowych g-k - ceglane ściany działowe to już od dawna historia, słusznie miniona. Dzięki płytom gipsowo-kartonowym przy tworzeniu ścian działowych, oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Dzięki temu, że materiał tego typu jest lekki i wytrzymały, możliwości na wykończenie ścian są praktycznie nieograniczone.

układanie glazury, terakoty, gresu - to jedna z tych czynności, wymagająca doświadczenia, precyzji i odpowiednich narzędzi. Tak się składa, że mamy to wszystko,

montaż paneli ściennych i podłogowych - elementy, które poprawią wygląd każdego pomieszczenia,

wymiana armatury sanitarnej (biały montaż) - montaż sanitarny wymaga precyzji i najlepszych materiałów. Przeciekająca woda, może nie tylko uprzykszyć życie sąsiadom, ale również spowodować niebezpieczne uszkodzenia,

wyburzanie ścianek działowych - to zdecydowanie jedna z tych czynności, których nie należy przeprowadzać na własną rękę. Skontaktuj się z nami jeśli masz coś do wyburzenia, zrobimy to szybko, ale zdecydowanie bezpiecznie.

Kontakt

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, masz szczegółowe pytania - zadzwoń lub napisz do nas.

ul. gen. Maczka 11, 98-200 Sieradz

514 330 945

kontakt@fast-bud.pl

www.fast-bud.pl